Kombi ve Elektrik Tamiri

Konya Bosna Hersek Mahallesi

Firmamız, Konya'nın Bosna Hersek Mahallesi, Selçuklu, Karatay, Meram gibi tüm ilçe ve bölgelerine elektrik arıza tamiri ve kombi arıza tamiri hizmetleri başta olmak üzere evinizde ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü tamirat, onarım ve koruma işlemlerini sağlamaktadır.

Bizi Arayın!

Popüler Hizmetlerimiz

Uzun yıllara dayanan tecrübemiz ve deneyimli ekibimizle, siz değerli müşterilerimize bir telefon kadar yakınız.
Müşterilerimiz tarafından sıklıkla tercih edilen bazı hizmetlerimiz:

Kombi Tamiri ve Bakım

Konya çevresinde kombi tamiri, kombi bakımı ve petek temizliği hizmetleri sunuyoruz. Kombi arızalarınızı gidermek, kombinizin bakımını yapmak ve peteklerinizi temizlemek için bize ulaşabilirsiniz.

Elektrik Arızası

Elektrik tesisatındaki arızaları giderir ve planlama, proje ve taahhüt işlerinizi profesyonel bir şekilde gerçekleştiririz. Elektrik tesisatı tamiri ve taahhüt hizmetleri için bize ulaşın.

Beyaz Eşya Tamiri

Firmamız beyaz eşya servisi de sunmaktadır. Arızalı beyaz eşyalarınızı tamir ediyoruz. Beyaz eşya onarımı konusunda bize ulaşabilirsiniz.

Su Tesisatı Tamiri

Servisimiz, su tesisatınızda oluşan arızaları tespit ederek profesyonel bir şekilde tamir eder. Su tesisatı onarımı ve kombi bakımı hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi için bize ulaşın.

Boya/Alçı/Kağıt

Boya, alçı ve duvar kağıdı işleriniz için profesyonel hizmet sunuyoruz. İhtiyaçlarınıza uygun şekilde boya, alçı ve duvar kağıdı işlerinizi gerçekleştiriyoruz. Detaylı bilgi için bize ulaşın.

Mobilya ve Mutfak

Mobilya tadilatı, montajı ve mutfak tezgahı tamiri gibi hizmetlerimizle size yardımcı oluyoruz. Mobilya tamiri ve montajı ile ilgili ihtiyaçlarınız için bize ulaşabilirsiniz.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Konya'da hizmet veren firmamızdan tamirat, tadilat, bakım, onarım konularında hizmet almak için yapmanız gerekenler çok basit

01

Bizi Arayın

Bizi arayarak tahmini bir fiyat alabilir ya da sizi ziyaret etmemiz için randevu oluşturabilirsiniz.

02

Durum Analizi

Arıza tespitini veya yapılacak işi birlikte konuşalım. Net bir fiyat alın ve sürprizlerle karşılaşmayın.

03

Kaliteli Hizmet

Alanında uzman ustalarımızdan hızlı, kaliteli ve maliyeti düşük hizmet alarak işinizi yaptırın.

04

Memnuniyet

Müşterilerimize memnuniyet garantisi veriyoruz! İş bitiminde siz de mutlu bir şekilde hayatınıza devam edin.

Müşterimizden Gelenler

Bizi tercih eden her bir müşterimize teşekkür ederiz.

Pelin
Elektrikçi Hizmeti

Yaptıgınız temiz ve güzel iş için teşekkür ederim mükemmel bir işti.

Selver...

abc
Beyaz Eşya Servis

Gerçekten mesleğinin ustası. Professional tecrübeli ve hızlı geldi. Her keze tavsiye ediyorum...

Gulnisa...

abc
Elektrikçi Hizmeti

Temiz iş ve kısa zamanda arıza tespit helal olsun tavsiye ederim...

Erkan...

Hakkımızda

Konya Bosna Hersek Mahallesi, Prestijpark Sitesi içerisinde yer alan işletmemiz ile başta Konya Bosna Hersek Mah. olmak üzere, Konya'nın tüm bölgelerine hizmet veren bir firmayız.

Kombi arıza tamiri, elektrik tesisatı arıza tamiri, makine ile kombi ve petek temizleme, su arıza ve tamirat işlemleri, korniş montaj işlemleri, kombi izolasyon işlemleri, mutfak tezgahı tamir işlemleri, duşa kabin silikon tamir işlemi, fayans tamiri ve derz dolgu işlemleri, mobilya tadilatı ve mobilya montaj işlemleri, boya/alçı/duvar kağıdı tamir işlemleri alanında hizmet veren tecrübeli bir firmayız.

TekDes - Kombi ve Elektrik

Evimizde, ofisimizde, dükkanımızda veya mağazamızda farketmez kombi arızalandığında veya elektrik tesisatında bir arıza meydana geldiğinde hemen internette araştırmaya koyulur bulunduğumuz konuma göre örneğin "Bosna elektrikçi", "Bosna kombici", "Bosna kombi tamir" gibi aramalar yaparak ardından araştırmaya koyuluruz.


Araştırma sonuçlarımıza göre de bulduğumuz firmaları fiyat performans oranına göre sıralamaya çalışırız. Bulduğumuz bir firma burada olduğu gibi Google'da yer alıyor mu? Bulduğumuz firmaların yorumları nasıl? Kaliteli hizmeti garantili bir şekilde sağlayabiliyor mu? Fiyatları pahalı mı gibi soruların cevaplarını araştırırırız.


Araştırmalarımızı ne kadar dar tutarsak sonuçlara o kadar hızlı ulaşırız. Aslında yapılması gereken yakından uzağa doğru aramaktır. Örneğin "Konya Selçuklu kombi teknik servis" veya "Selçuklu elektrikçi" araması yapmak yerine "Bosna kombi teknik servis" veya "Bosna elektrikçi tamir" gibi daha dar alanda aramalar yapmak sonuca daha hızlı varmamızı sağlayacaktır.


Tam da bu anda size en iyi hizmeti en uygun fiyata vermek için, zamanınıza zaman katmak için aramanızı bekliyor olacağız.